ІСТОРІЯ

Історія створення Новогалещинської громади

З 2014 року в Україні стартувала одна з наймасштабніших реформ — це реформа децентралізації. В результаті її реалізації було створено 951 об’єднану територіальну громаду (ОТГ), які охопили третину території України. Новостворені громади отримали більше фінансових ресурсів, прямі відносини з Державним бюджетом, та, одночасно, ширші повноваження та обов’язки.

14:28 28.02.2020

Історія створення Нової Галещини

Територія сучасної Нової Галещини почала заселятися в основному з XVIII століття, коли тут виникло ряд хуторів, заснованих переважно вихідцями з сотенного містечка Келеберди, частково — з Кобеляк. В останній чверті XVIII століття в тодішньому Говтвянському повіті Київського намісництва існували володіння багатого поміщика, надвірного радника Петра Галецького. Від його прізвища, вірогідно, і пішла назва одного з хуторів — Галещина.

14:41 31.05.2018