Повертайся солдате, будь ласка, живим

Дата: 10.01.2024 15:33

Повертайся солдате, будь ласка, живим
Поскоріше додому, до рідної хати.
Омофором надійно хай вкриє святим
Захистить Батьківщина, як мати.

Будь ласка, поверніться всі живі -
Чекають рідні, хочуть обійняти.
У храмі помолюся  всім святим,
Та попрошу завжди  оберігати.

Війна принесла Україні багато горя. Серед численних його проявів – долі військових, що зникли безвісти або опинилися у полоні, та їхніх сімей, життя яких перетворилося на суцільне страждання. Зниклий безвісти. Цей страшний статус від часів Другої світової знову масово з'явився в нашому суспільстві. Тисячі українських родин перебувають у підвішеному стані між втратою та надією. Вони живуть від одного обміну полоненими до іншого. Щоразу з надією вивчають списки, не побачивши там рідного прізвища,  вірять, що побачать його у наступних списках. І так щодня, щохвилини, які тягнуться для рідних безкінечно довго та важко. . .

Ми всією громадою, разом із рідними наших ЗАХИСНИКІВ, молимося, віримо і чекаємо, що наші ГЕРОЇ обов’язково повернуться.

______________________________________________________________________

АМЕЛІН Євгеній Олександрович 1994 року народження, житель смт Нова Галещина, вважається зниклим безвісти від  7 липня 2022 року в напрямку н.п. Клинове Донецької області, під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини від російських загарбників.

______________________________________________________________________

ПАРИНОВ Сергій Миколайович, 1987 року народження, житель смт Нова Галещина, вважається зниклим безвісти від 16.01.2023 року поблизу н.п. Соледар Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника.

______________________________________________________________________

РЯБЧУН Микола Олександрович, 1990 року народження, житель смт Нова Галещина, вважається зниклим безвісти від 10.02.2023 року в районі н.п. Іванівське Донецької області гідно виконуючи свій військовий обов’язок.

______________________________________________________________________

КЛОЧКО Микола Олександрович, 1984 року народження, був захоплений у полон 8 лютого 2023 року  в районі н. п. Красногорівка  Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника.

Микола на початку війни приїхав з сім’єю у нашу громаду з м. Полтава, разом із своїм братом Сергієм Карпенком, добровольцями увійшли до складу підрозділу роти охорони та став одним із 16 наших ТЕРООБОРОНЦІВ, які 15 липня, у складі одного взводу, були відправлені на фронт.

______________________________________________________________________

МАЛЯРЕНКО Павло Сергійович 1996 р.н., житель с. Трудовик, вважається зниклим безвісти від 08.06.2023 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області під час артилерійського обстрілу військовими формуваннями російської федерації.

______________________________________________________________________

ЛЄНЬОВСЬКИЙ Віктор Леонідович 1976 р.н. , житель смт Нова Галещина, вважається зниклим безвісти з 28.08.2023 року в районі н.п. Новоєгорівка Сватівського р-ну Луганської області під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника.

_____________________________________________________________________

ДЖЕПКА Остап Ігорович 1987 року народження, житель с. Вишняки, вважається зниклим безвісти від 07.12.2023 року біля н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

______________________________________________________________________

Ми чекаємо вас… Чекаємо. Українські мужні солдати. Кого знаємо і не знаємо. Повертайтесь до рідної хати.

Ми чекаємо вас… Чекаємо. Повертайтеся швидко живими.

Героїзм ваш в піснях увінчаємо, Мужні лицарі України.