Обережно гриби!

Щорічно в Україні з початком грибного сезону, реєструються випадки отруєння грибами. Потрібно знати та пам'ятати, що за ступенем  корисності та  можливої небезпеки гриби поділяються на їстівні, умовно їстівні та отруйні. Якщо умовно їстівні гриби за певних умов приготування можна застосовувати в їжу, то отруйні  в жодному  разі - ні. Загроза може  виникати у разі попадання  випадково до кошику разом з безпечними грибами  також  і отруйних. Тому  вже вдома необхідно ще раз ретельно переглянути  гриби і такі, що викликають якісь сумніви, без жалю викидати до смітника. Причиною отруєнь можуть бути помилкові опеньки, навіть їстівні гриби, що були зібрані поблизу автомобільних шляхів, в місцях використання пестицидів. Справа в тому, що гриби акумулюють токсичні речовини і тим самим перетворюються на отруту.

10:16 10.09.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ "ЗОРЯНІ МОСТИ"

ЗАПРОШУЄМО ТАНЦЮЮЧИХ, СПІВУЧИХ ТА РІЗНОМАНІТНО ТАЛАНОВИТИХ УКРАЇНЦІВ, ВІД МАЛОГО ДА ДОРОСЛОГО, КИНУТИ ВИКЛИК ДОЛІ - ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ ВІД МІЖНАРОДНОЇ КОРПОРАЦІЇ “ЗОРЯНІ МОСТИ»!

09:04 04.09.2018