Сьогодні, 2 липня 2024 року виповнюється друга річниця з дня загибелі відважного сина своєї Батьківщини - ВІТАЛІЯ ПЕЧАРСЬКОГО.

Дата: 02.07.2024 08:23

Віталій був свідомим та вмотивованим патріотом своєї країни і з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, не чекаючи на повістку, пішов добровольцем та безстрашно боровся із російським окупантом.

Дякуємо нашому ГЕРОЮ за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять воїну, який до останнього подиху захищав право кожного громадянина нашої держави жити у вільній Україні!

Доземний уклін родині нашого ГЕРОЯ за мужнього сміливого воїна, який боровся за свою державу, за рідну землю, за ПЕРЕМОГУ!

Ми завжди пам'ятатимемо, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Пам'ятаємо кожного і будемо Пам'ятати!

Слава Україні!

Героям Слава!

Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!