Відбулося засідання 40 сесії 8 скликання

Дата: 20.06.2024 08:33

19 червня, під головуванням Новогалещинського селищного голови Світлани САМСОНОВОЇ, відбулося засідання 40 сесії 8 скликання.

Окрім депутатського корпусу, на засіданні також були присутні старости трьох старостинських округів, начальники відділів виконавчого комітету та члени новоствореної Молодіжної ради.

На початку засідання присутні заслухали інформацію керівника Глобинської окружної прокуратури Ярослава ЛІГОМІНИ щодо протидії злочинності.

У ході роботи депутати селищної ради внесли зміни до бюджету громади та до низки місцевих Програм. Не залишаємося осторонь та продовжуємо підтримувати Збройні сили України, відповідно до «Місцевої цільової програми підтримки військових частин Збройних сил України та інших військових формувань на 2022-2025 роки» було виділено кошти в сумі 3 млн 500 тис. грн на потреби 6-ти військових частин.

Також було розглянуто низку кадрових та земельних питань.

Загалом депутати одноголосно прийняли 54 рішення.

Всі прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Новогалещинської селищної ради у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації.