НЕХАЙ ЛІТО БУДЕ ЯСКРАВИМ ТА МИРНИМ!

Дата: 03.06.2024 14:42

Вже традиційно, прихід літа асоціюється із дитячим днем. Сьогодні у Новогалещинській громаді відбувся дитячий захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди початку прекрасної пори - настало літо та довгоочікувані літніі канікули! Це було не просто веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дітей, щоб вони росли здоровими та щасливими, вчилися та займалися улюбленими справами.

Селищний голова Світлана САМСОНОВА привітала всіх дітей громади зі святом та побажала веселого, змістовного, яскравого, а головне - мирного літа!

В приміщенні Новогалещинського будинку культури було гучно та весело. Діти мали можливість подивитися дуже пізнавальну виставу про безпечні правила поведінки влітку, яку підготували та показали вихованці закладу.

А наші соціальні партнери – ТОВ «Біланівський ГЗК» привітали малечу цікавими розвагами з казковими героями та почастували смачним морозивом!

Завершився захід переглядом мультфільму.

Тож, нехай цей день буде одним із багатьох літній днів, які принесуть радість та подарують посмішки нашим дітям. Ми велика родина, і цей день був прекрасною нагодою показати нашу любов та підтримку маленьким членам нашої громади.