ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 03.06.2024 13:29

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Новогалещинська селищна рада Кременчуцького району Полтавської області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території частини кварталу по вул.Центральній, 125-А та обмежений місцевими проїздами в межах смт Нова Галещина Кременчуцького району Полтавської області»

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.

Розробник містобудівної документації – ФОБ Бородич М.В.

Підстава для розроблення: Рішення тридцять шостої сесії восьмого скликання Новогалещинської селищної ради від 08 лютого 2024 р. про надання дозволу на розроблення детального плану території..

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено МАКАРЕНКО Н.І. Полтавська обл., Кременчуцький р-н, селище Нова Галещина, вул.Центральна, буд.95, тел. (05342) 9-00-01.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, селище Нова Галещина, вул.Центральна, буд.95( Новогалещинська селищна рада) в період з  03.06.2024 року по 03.07.2024 року. Порядок і час ознайомлення всі дні, крім суботи та неділі, з 9.00 до 16.00 год.

Громадські слухання відбудуться 05.07.2024 року о 10 год. за адресою:Полтавська обл., Кременчуцький р-н, селище Нова Галещина, вул.Центральна, буд.95

Зауваження та пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються з 03.06. 2024 року по 03.07.2024 року (включно) до Новогалещинської селищної ради відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555.

• поштою на адресу: Полтавська обл., Кременчуцький р-н, селище Нова Галещина, вул.Центральна, буд.95
  • в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: galeshina.sr@ukr.net

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Детальний план території частини кварталу по вул.Центральній, 125-А та обмежений місцевими проїздами в межах смт.Нова Галещина Кременчуцького району Полтавської області