Оголошення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 30.04.2024 15:31

Відповідно  до Законів України «Про  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист від недобросовісної конкуренції», у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, оприлюднюється  розроблений:

відділом земельних відносин, просторового планування, розвитку території та екологічної безпеки проект регуляторного акту:

- «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та орендної плати на 2025 рік»

фінансовим  відділом виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради  проекти регуляторних актів:

-  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2025 рік»;

- «Про встановлення ставок єдиного податку  для фізичних осіб-підприємців по Новогалещинській селищній територіальній громаді на 2025 рік»;

З повним текстом проектів рішень Новогалещинської селищної ради можна ознайомитися на офіційному сайті Новогалещинської громади  https://ngaleshynska-gromada.gov.ua/в  рубриці «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів.

Зауваження та пропозиції подаються за поштовою адресою:

39140, Полтавська область, Кременчуцький  район, смт Нова Галещина, вул. Центральна, 95,

телефон: 9-70-00,

електронна пошта e-mail: galeshina.sr@ukr.net