Проекти рішень 39 сесія 8 скликання

Дата: 23.04.2024 09:08

Проекти рішень фінансові питання

Проект рішення Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення і територій Новогалещинської селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023-2025 роки.

Проект ріш. Про включення в межі населеного пункту села Ревівка вулиці «Геофізична».

Проект рішення Про утворення Молодіжної ради при Новогалещинській селищній раді та погодження Положення про Молодіжну раду при Новогалещинській селищній раді.

Проект рішення Про організацію харчування в закладах освіти Новогалещинської селищної ради в літній оздоровчий та відпочинковий період 2024 року.

Проект рішення Про внесення змін до Програми «Розвиток освітньої галузі Новогалещинської селищної ради на 2023-2027 роки».

Проект рішення Про затвердження Положення про порядок надання в оренду житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Новогалещинської селищної ради.

Проекти рішень бухгалтерські питання

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости.

Проекти рішень земельні питання