Чистий куточок нашого краю починається з кожного!

Дата: 02.04.2024 15:48

Шановні жителі громади

З 1 квітня розпочався весняний двомісячник із благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів нашої громади, який триватиме до 31 травня.

Давайте разом подбаємо, щоб наша громада була чистою та охайною. Для цього потрібно зовсім мало – не викидати/не залишати сміття в невідведених для того місцях, прибрати біля своїх домоволодінь та в дворах багатоквартирних будинків. А також важливо укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

Відсутність договору на вивезення побутових відходів є порушенням  Законів України «Про відходи», «Про житло-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою, що тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладання штрафу.

На території нашої громади вивіз сміття здійснюється комунальним підприємством. Тому не зволікайте та укладайте договір  на даний вид послуг.

Також доводимо до вашого відому, що рішенням виконавчого комітету визначені уповноважені особи,  які мають право складати протоколи в разі порушення ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ.

Варто пам'ятати - чистий куточок нашого краю починається з кожного!