Реєстрація місця проживання (прописка) дітей, які народилися після 2009 року автоматично не відбувається !!

Дата: 02.04.2024 09:22

Шановні жителі громади! Повідомляємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №207 від 02.03.2016 р. «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» реєстрація  місця проживання (прописка) дітей, які народилися після 2009 року автоматично не відбувається !!!. Тому просимо звернутися до відділу ЦНАП виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради для актуалізації даних, або реєстрації місця проживання дитини за адресою одного з батьків.

Рекомендуємо дану інформацію взяти до уваги, щоб при зверненні до державних установ та в органи місцевого самоврядування мати при собі підтверджуючі документи про місце реєстрації Вашої дитини.