Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю

Дата: 28.02.2024 16:23

Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю.

Враховуючи військовий стан в країні та соціальний статус сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю повідомляємо, що в м. Чернівці на території шелтеру «МІСТО ДОБРА» функціонує реабілітаційний центр та стаціонарний паліатив для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують медичного цілодобового піклування.

Всі послуги та проживання, 5-ти разове харчування в реабілітаційному центрі та паліативі безкоштовні.

В Центрі працюють лікарі :

• Анестезіологи (цілодобовий пост) – неврологи;
  • Педіатри;
  • Логопеди;
  • Ортопеди; психіатри;
  • Реабілітологи;
  • Ерготерапевти;
  • Психологи.

Медичні сестри, няні, вихователі, вчителі, викладачі арт терапії та спеціаліст з каністерапії, які допомагають дітям з інвалідністю та важкохворим лежачим дітям :

• Яких виховує лише один із батьків (опікунів/піклувальників);
  • Які виховуються в багатодітних сім’ях та сім’ях, перебувають у складних життєвих обставинах ;
  • Прифронтових районах, постраждали через війну ;
  • Дітям, що перебувають чи перебували в інституційних закладах, та діти, які перебувають під опікою Служби у справах дітей;
  • Дітям військовослужбовців.

Це діти віком від 1 місяця до 14 років;

• Які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, фізичної реабілітації та фізіотерапії;
  • Які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, цілодобового медичного догляду, дотації кисню, мають гастростоми, трахеостоми, калостоми;
  • Які мають невиліковні хвороби;
  • Яким разом з мамою потрібне житло.

За необхідності МІСТО ДОБРА забезпечить медичним транспортуванням дітей з інших областей України, проживання мами в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання.

Можуть прийняти в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також МІСТО ДОБРА готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку, гуманітарну або іншу допомогу мамам дітей, що там перебувають.

Є можливість перебування дітей без супроводу батьків (опікунів), щоб надати можливість їм вирішити власні нагальні проблеми чи час для оздоровлення, а також дітей позбавлених батьківського піклування.

Окрім медичних послуг, діти забезпечуються цілодобовим піклуванням, нянями, освітніми послугами, заняттями з розвитку, повністю перебувають на фінансовому забезпеченні фонду.

Також паралельно з реабілітацією дитини чи перебування у відділенні паліативу, одиноким мамам можуть надаватися послуги професійного навчання, допомога з працевлаштуванням чи відкриттям власної справи.

Медичний реабілітаційний центр «МІСТО ДОБРА» знаходиться за адресою:   Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Річна, 10.

Контактна особа – медичний директор центру Колюбакін Денис Вікторович.

Тел. 0952265157