15 лютого - 35-та річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2024 08:50

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

З кожним роком історія віддаляє нас від років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок.

До 24 лютого 2022 року, афганська війна була однією з найтрагічніших сторінок історії. За десять років майже 150 тисяч українців пройшли через її горнило.  Висловлюємо слова щирої поваги тим, хто пройшов через випробування тієї війни, ставши прикладом мужності та вірності військовій присязі.

Сьогодні, коли Україна виборює свою незалежність та цілісність, тисячі афганців та ветеранів інших воєн добровільно виступили на захист рідної землі від загарбників,  продовжуючи виконувати свій військовий обов'язок.

У цей день ми щиро бажаємо усім воїнам-інтернаціоналістам та усім нашим Захисникам і Захисницям міцного здоров'я, надійного тилу, віри в себе та своїх побратимів, а головне - найскорішої Перемоги Україні!