Щодо проведення санаторно-курортного оздоровлення окремих категорій громадян

Дата: 23.01.2024 16:43

Щодо проведення санаторно-курортного оздоровлення окремих категорій громадян Новогалещинської громади

за рахунок коштів обласного бюджету

Рішенням пленарного засідання двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Полтавської обласної ради від 28.07.2023 року № 665 затверджено Комплексну програму реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць, членів сімей загиблих Полтавської області на 2023-2025 роки та Порядок проведення санаторно-курортного оздоровлення окремих категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету.

Відповідно до п.1 вищезазначеного Порядку мають право на санаторно-курортне оздоровлення (строком не менше як 18 календарних днів, в порядку черговості один раз на два роки):

• члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зазначених у ст.10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • члени сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав;
  •   члени сімей загиблих осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузій чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території інших держав;
  • члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.

Для консультації та подання заяви необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради.

(Прохання звернутись до 01.03.2024 року!!!).

Телефон для звернень - 0502219950