14 грудня ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 12.12.2023 08:58

Тих, хто в мирний час, ризикуючи власним здоров'ям та життям, виконав свій обов'язок та зупинив розповсюдження смертоносної радіації.

Зараз, коли Україна чинить спротив російському окупанту, який погрожує усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги. Україна як ніхто знає ціну радіаційної безпеки і зробить усе, щоб нічого подібного до Чорнобильської катастрофи більше не сталося.

Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам’яті теперішніх та майбутніх поколінь.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч. Глибока шана та щира подяка усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи!