Увага! Санітарний відстріл диких хижих шкідливих тварин!

Дата: 30.11.2023 15:18

Відповідно до плану – графіку, погодженого Кременчуцькою районною військовою адміністрацією, 17 грудня 2023 року, в мисливських угіддях Кременчуцького ГМРП Полтавської обласної організації УТМР (за межами населених пунктів) буде здійснено відстріл диких хижих шкідливих тварин.

Тож закликаємо жителів Новогалещинської громади (Бондаріського старостинського округу), які проживають неподалік мисливських угідь, 17 грудня 2023 року з 08:00 до 10:30, не панікувати чуючи поодинокі постріли.

Всі заходи, спрямовані на створення стійкого імунітету до сказу серед диких тварин, адже дикі тварини, а саме лисиці, є основним резервуаром збудника вірусу сказу в навколишньому середовищі. В свою чергу це зменшить ймовірність передачі збудника захворювання до сільськогосподарських та домашніх тварин.