Знову гірка втрата

Дата: 22.11.2023 14:08

У боях з російськими окупантами загинув 37- річний житель нашої громади – БОРДЮГ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ЗАХИСНИК-ГЕРОЙ загинув 20 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в районі села Роботине Пологівського району Запорізької області внаслідок мінометного обстрілу від отриманих травм несумісних з життям. Старший стрілець–оператор 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А 4674 солдат Сергій Бордюг, 17 березня 1986 року народження, до останнього залишаючись вірним військовій присязі, віддав своє молоде життя за нас із вами.

Герой поклав своє життя за Україну, за її мирне та незалежне майбутнє. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця. Герої не вмирають… Вони просто перестають бути поруч. Їхні імена вже викарбувані в історії України, в літописі нашої громади. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Низький уклін нашому Воїну-Захиснику! Вічна пам’ять герою!

Про дату поховання буде повідомлено додатково.