Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі ЗАХИСНИКА Олега ГУСАКА

Дата: 16.10.2023 08:25

Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі ЗАХИСНИКА України, одного з її найкращих синів, справжнього воїна ГУСАКА Олега Миколайовича. 16 жовтня 2022 року, внаслідок ворожого мінометного обстрілу, в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області, Олег поклав життя, захищаючи свою Батьківщину. Віддав своє молоде життя, не докохавши, не доглянувши батьків, не реалізувавши купу планів… Але він виконав найвеличнішу місію – показав усім, як треба любити Батьківщину!
Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті.
Сьогодні всі, хто знав і пам'ятає Олега, згадують його добрим словом і тихою молитвою. Це був сильний, відважний та мужній боєць, який до останнього свого життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя, залишаються назавжди жити у народній пам’яті.

Схилімo гoлoви! Світлий спoмин прo нашого земляка, мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного лицаря неба, нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях!