Раптова смерть ЗАХИСНИКА

Дата: 05.10.2023 09:58

На жаль, не стало ще одного ЗАХИСНИКА України із нашої громади. Та цього разу військовослужбовця забрала не ворожа куля, не артобстріл на передовій, а раптова смерть. Військовослужбовець ЛЕВЧЕНКО Дмитро Іванович, 05.09.1971 року народження помер 04 жовтня 2023 року, перебуваючи вдома у відпустці.

Захисту України воїн віддав  понад два з половиною роки свого життя, так, як з 26.03.2021 року прийняв для себе рішення проходити військову службу за контрактом. Тож був одним із перших, хто став на захист держави, коли ворог прийшов на нашу українську землю. Дмитро один із наших ГЕРОЇВ, які є символом героїзму, патріотизму та відваги, він боронив  Україну на Донецькому напрямку.

Дмитро був добрим, порядним, товариським, любив життя та був справжнім патріотом України.

Прощання із Дмитром ЛЕВЧЕНКОМ  відбудеться в суботу 7 жовтня 2023 року.

Церемонія прощання розпочнеться  ЖИВИМ КОРИДОРОМ о 12:00 годині, від цвинтаря мікрорайону геології (початок бетонки) до батьківської садиби.

Опісля відбудеться прощальна панихида та поховання. Поховають ГЕРОЯ на цвинтарі біофабрики.

Звертаємося з проханням гідно провести Дмитра в останню дорогу.

Новогалещинська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!