ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

Дата: 26.09.2023 10:40

В четвер, 28 вересня 2023 року, відбудеться прощання з загиблим ГЕРОЄМ, ЗАХИСНИКОМ  України –  молодшим сержантом Олександром ПАРХОМЕНКОМ, який героїчно загинув 07 вересня 2023 року в Харківській області, захищаючи Україну від російських окупантів.

Церемонія прощання розпочнеться  ЖИВИМ КОРИДОРОМ об 11:30 годині, від зупинки мікрорайону геології до будинку, де проживав загиблий.

Опісля відбудеться прощальна панихида та поховання.

Звертаємося з проханням гідно провести Олександра в останню дорогу.

Новогалещинська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

Біографічна довідка Героя

Народився Олександр 17 березня 1979 року. У рідному селищі Нова Галещина пройшло його дитинство, шкільні роки, юність… У 1996 році Олександр закінчив загальноосвітню школу, тоді іще Солоницьку.

У 1997 році  був призваний до лав ЗСУ. Службу проходив у Чернігівській області, в навчальному центрі «Десна».

Олександр був звичайним, щасливим українцем, мав багато планів на життя та насолоджувався ним. Захоплювався риболовлею, любив футбол, грав у свій час за збірну Нової Галещини, мав багато друзів. Свою трудову діяльність Олександр розпочав на машзаводі, згодом працював на геології. З 2012 року до моменту мобілізації виконував обов’язки начальника дільниці в ТОВ НВК «Геологія». За свою людяність, порядність та професіоналізм мав велику повагу від колег.

26.01.2023 року Олександр був призваний на військову службу по мобілізації четвертим відділом Кременчуцького РТЦК та СП.

Війна, клята війна, яка завжди ходить поруч зі смертю, смутком та невимовним болем, кляті орки знову забрали життя нашого молодого і світлого хлопця ... Олександр  був справжнім воїном, надійним товаришем та безмежно любив життя…

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героя, який віддав своє життя за Україну та кожного з нас.