Соціальні новини

Дата: 20.09.2023 16:55

До уваги учасників бойових дій та членів їх сімей

З метою виконання Державної програми щодо адаптації ветеранів війни, осіб, які мають заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих(померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України державою надано можливість щодо проходження професійної адаптації даних категорій населення, які проживають на території Новогалещинської громади.

Професійна адаптація для вищезазначених категорій осіб здійснюється шляхом організації короткострокових навчальних курсів, спрямованих на підвищення кваліфікації або перепідготовки у закладах професійної  (професійно-технічної ), перед вищої  та вищої освіти різних форм власності, інших суб’єктів освітньої діяльності. Зокрема, здійснюється підготовка та перепідготовка водіїв категорії А, В, С, Д, Е, СЕ, навчання на машиніста бульдозера, машиніста автовишки, бджоляра, оператора котельні, перукаря, слюсара - ремонтника, електрозварника, курси англійської мови, діловодства, комп’ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну, інші.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною ), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та індивідуальними навчальними планами.

Після успішного завершення навчання особа отримує документ державного зразка відповідно до законодавства.

Прийом заяв від вищезазначених категорій громадян для отримання послуг з професійної адаптації здійснюється управлінням соціального захисту населення .

Для того, щоб зареєструватись на навчання, необхідно звернутись у відділ №3 управління соціального захисту населення за адресою : смт Козельщина, вул. Остроградського, 81/10.

До заяви подаються :

• Копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);
  • Копія посвідчення, що підтверджує наявність статусу ветерана (члена родини) або копія документа, що підтверджує належність до військовослужбовців (членів родини військовослужбовця);
  • Копія свідоцтва про шлюб, для дітей – свідоцтва про народження (для членів родини ветеранів/ військовослужбовців).