17 вересня Україна відзначає день усиновлення

Дата: 15.09.2023 10:21

Це надзвичайно тепле свято для всієї нашої громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям Новогалещинської громади! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Нехай завжди у Ваших домівках панують взаєморозуміння та злагода, нехай кожного дня примножується щедрість та милосердя Ваших душ, а діти зростають здоровими, успішними і щасливими під мирним небом на рідній українській землі!