На користь органів ДПС вирішено 60 судових справ на суму понад 920 млн гривень

Дата: 15.09.2023 09:01

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що протягом січня – серпня 2023 року на розгляді в судах різних інстанцій,                      з урахуванням справ, що перейшли із минулих років, знаходиться 1912 справ за позовами платників податків до органів ДПС, на загальну суму                         8 656,9 млн гривень.

Значну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи за позовами платників податків до органів ДПС про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень. Їх кількість становить 683 справи на загальну суму 8 631,3 млн грн, із яких 105 справ, порушені у 2023 році, на суму                     646,9 тис. гривень.

Судовими інстанціями області з початку поточного року розглянуто 88 справ на загальну суму 1 млрд 258,5 млн гривень. Із них 60 справ вирішено на користь органів ДПС на суму 926,8 млн грн (73,6 % від суми позовних вимог). Натомість  28 справ вирішено на користь платників податків, на суму 331,7 млн грн (26,4 % від суми позовних вимог).