Знову страшна трагічна звістка

Дата: 12.09.2023 09:58

Захищаючи Україну та її незалежність, до останнього борючись з ненависним ворогом за свою землю і свій народ, загинув галещанин Олександр Васильович ПАРХОМЕНКО, 17.03.1979 року народження.

26.01.2023 року Олександр був призваний на військову службу по мобілізації четвертим відділом Кременчуцького РТЦК та СП. Виконуючи бойове завдання по захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові, виявивши стійкість і мужність в бою за Батьківщину, молодший сержант Олександр ПАРХОМЕНКО героїчно загинув, внаслідок підриву автомобіля на міні.

Свій останній бій Олександр прийняв 07 вересня 2023 року, близько 03:45, на дорозі Петропавлівка – Орлянське Харківської області.

Трагічна звістка про загибель українського захисника Олександра Васильовича ПАРХОМЕНКА стала ще одним болючим ударом для нашої громади. Це ще одне нагадування про те, якою ціною наші ГЕРОЇ наближають ПЕРЕМОГУ  - кожен відвойований клаптик рідної землі рясно политий потом та кров’ю українських воїнів.

Ми низько схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю та хоробрістю нашого ЗАХИСНИКА й висловлюємо щирі співчуття родині загиблого ГЕРОЯ. Відданість, мужність та жертовність Олександра заслуговують на нашу безмежну подяку. Він став прикладом вірності і самопожертви, символом справжнього українського патріотизму. Нехай душа Олександра знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам'ять про нього залишиться живою серед нас.

Він назавжди залишиться у небесному строю наших ЗАХИСНИКІВ.

Вічна слава і пам’ять! ГЕРОЇ не вмирають!

Про дату повернення на щиті  воїна буде повідомлено додатково.