ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Дата: 11.09.2023 14:37

Звичайна людська підтримка робить справжні дива, повертає до життя після найстрашніших трагедій, дарує надію, нові сенси, нові мрії. Саме про це звертаємося з проханням до кожного небайдужого мешканця Новогалещинської громади.

Сьогодні дуже потребує нашої підтримки наш ГЕРОЙ-ЗАХИСНИК із  села Василівка Іван ЛУЧКО 2001 р.н.., який десять місяців тому отримав тяжкі поранення, захищаючи Україну та кожного з нас.

Родина Івана просить допомогти зібрати кошти на інвалідний візок, без якого йому ніяк не обійтися.

Звернення від сестри ГЕРОЯ - Ілони БОРДЮГ:

"Ця коляска дуже потрібна нашому Івану Лучко. Пішов одинадцятий місяць після поранення і ампутації. Десять місяців по шпиталях і лікарням України. Десять місяців болю, сподівань і відчаю. Безліч операцій , безліч обіцянок і відмов. Але він не здається. Завжди поряд мама.

Івану потрібен інвалідний візок. Нажаль зараз він не може обходитись без нього.

Карта, яка вказана, відкрита рідною сестрою Івана.

Я дуже прошу не пройти повз цього поста і зробити хоч маленький внесок. Робіть репости, це теж допомога.

Візок коштує майже 100 000 грн. Поранення дуже тяжке, ще попереду довгий шлях в лікуванні. Ускладнюється ситуація тим, що вціліла нога теж бездіяльна. Днями знову оперували руку. Тож цей візок - не примха, а надія пересуватись зручно.

Може знайдуться меценати, які зроблять такий подарунок нашому герою. З радістю надам контакти Івана і мами".

Посилання на банку:

Установа банку: