Орденом «За мужність» посмертно нагородили двох ГЕРОЇВ з Новогалещинської громади

Дата: 31.08.2023 16:07

Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО № 230 від 17 квітня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня  (посмертно) нагородили Олексія Володимировича БІЛАНЕНКА. Нагороду отримала сестра загиблого ГЕРОЯ.

БІЛАНЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 1974 року народження, 9 березня 2022 року був призваний на військову службу четвертим відділом Ніжинського РТЦК та СП Чернігівської області.

23 вересня 2022 року, старший солдат  БІЛАНЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ гранатометник 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти загинув, під час виконання бойового завдання, в бою за Бахмут .

Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО № 247 від 28 квітня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня  (посмертно) нагородили Максима Леонідовича СЕРНЮКА. Нагороду отримала дружина загиблого ГЕРОЯ.

СЕРНЮК МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ народився 07 вересня 1986 року.

26.06.2022 року він був призваний на військову службу по мобілізації Горішньоплавнівським ОМТЦК та СП Полтавської області.

6 лютого 2023 року старший солдат СЕРНЮК МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ, такелажник евакуаційної роти ремонтно–відновлювального батальйону загинув від отриманих поранень несумісних з життям, в результаті здійснення противником штурмових дій позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар.

Доземний уклін ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ.

Вічна пам’ять і слава ГЕРОЯМ, які віддали своє життя за Україну!