ЦЕ СИМВОЛ НАШОЇ ДЕРЖАВИ!

Дата: 23.08.2023 09:51

23 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь — Державний Прапор України. Це символ нашої держави, втілення національної єдності, честі та гідності. З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, незважаючи на війну, сьогодні наша громада, разом з усією Україною, відзначила День Державного Прапора України.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано старшому сержанту – Борису Едуардовичу КОМАХІДЗЕ.

З 15 березня 2022 року наш ЗАХИСНИК-ГЕРОЙ став на захист України. На посаді командира взводу окремої 4-ї танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського, згодом штаб сержанта, виконував бойові завдання по обороні  Ізюму, Червоного Лиману, Бахмуту, Часів Яру. Мав поранення, за бойові заслуги Борис КОМАХІДЗЕ нагороджений:

нагрудним знаком від комбрига «ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ОКРЕМОЮ 4-ю ТАНКОВОЮ БРИГАДОЮ»;

почесним нагрудним знаком від головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО  «СТАЛЕВИЙ ХРЕСТ»;

медаллю від Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «ЗА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ УКРАЇНІ».

Селищний голова Світлана САМСОНОВА привітала присутніх з 20-ю річницею відзначення  Дня Державного Прапора України та 32-ою річницею  Незалежності України.

Очільниця висловила подяку нашим ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ за їх титанічні зусилля на фронті, окрім того, подякувала кожному, хто долучився до підтримки захисників.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, кого втратила Україна у цій жорстокій війні.

Разом ми обов’язково виборемо нашу Перемогу і відстоїмо Незалежність! Бо ми непереможні!

Від щирого серця бажаємо всім мирного синього неба, щедрої долі, як золотаві пшеничні лани України. Молімося за наших мужніх захисників і просімо в Бога одного: аби вони живими й здоровими та якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин і дітей.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям слава!