ЗНОВУ ГІРКА ВТРАТА...

Дата: 16.08.2023 08:36

Знову тяжка втрата… загинув наш односелець.

12 серпня 2023 року, захищаючи рідну землю від російських окупантів, на Запорізькому напрямку на околицях н.п. Роботине, внаслідок мінометного обстрілу, від отриманих травм несумісних з життям, загинув наш ЗАХИСНИК-ГЕРОЙ – головний сержант 3-го взводу оперативного призначення 2-ої роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 4-го батальйону оперативного призначення військової частини 3017 молодший сержант СКЛЯРЕНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ 04 січня 1979 року народження.

Герой поклав своє життя за Україну, за її мирне та незалежне майбутнє. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця. Герої не вмирають… Вони просто перестають бути поруч. Їхні імена вже викарбувані в історії України, в літописі нашої громади. Схиляємо голови в глибокій скорботі. Низький уклін нашому Воїну-Захиснику! Вічна пам’ять герою!

Про дату поховання буде повідомлено додатково.