ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 31.07.2023 08:33

Війна вже майже 10 років руйнує та спустошує наші міста, сім'ї та душі. Ще у 2014 році ворог підступно, без оголошення війни вступив на українські землі, і з того часу Україна побачила та відчула своїх справжніх захисників, і, на жаль, почала втрачати частину з цих справжніх патріотів.

Сьогодні 31 липня минає рівно вісім років, як у зоні проведення  АТО поблизу м. Авдіївка, Донецької області, у віці 33 років, під час несення служби загинув наш земляк, молодший сержант 1039-го зенітного ракетного полку -  РУСЛАН ІВАНОВИЧ БАТИР.

Це була перша гірка втрата для всіх нас з початку російсько-української війни. Роки минають, а біль не вщухає.

Вшановуючи пам’ять Героя РУСЛАНА БАТИРЯ, ми схиляємо голови перед подвигом усіх, хто боронив і боронить нашу неньку Україну.

Вічна, світла пам’ять справжнім Героям сьогодення… Пам'ять про них буде жити у наших серцях завжди!

Безмежна вдячність кожному, хто виборював та виборює свободу і незалежність України ціною власного життя. Ми в неоціненному боргу перед вами.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

СПАСИБІ БАТЬКАМ ЗА СИНА!!!

З повагою та шаною Новогалещинська громада.