Трагедія на Каховській ГЕС – наша спільна проблема

Дата: 11.07.2023 08:50

На виконання листа Департамету будівництва, містобудування, архітектури, ЖКГ та енергетики Полтавської ОВА від 21.06.2023 «Про формування бригад», виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради звертається до всіх мешканців та суб’єктів господарювання різних форм власності з проханням долучитися до виконання робіт по ліквідації наслідків підтоплення територій в Херсонській області через руйнування греблі російськими терористами Каховської ГЕС (розчистка вулиць, прибирання, утилізація сміття), орієнтовний термін перебування 2 тижні. Інформації щодо організації перевезення, поселення та харчування виконавчому комітету не надано.

Для формування бригади від Новогалещинської громади запрошуємо усіх охочих, які мають бажання поїхати на допомогу херсонцям для  подолання наслідків підтоплення, звертатися до Новогалещинської селищної ради та у старостати.

Трагедія на Каховській ГЕС – наша спільна проблема, тож не стійте осторонь! Давайте разом допоможемо відновити нормальні умови для життя постраждалих людей!