«Турбота»

Дата: 07.07.2023 11:45

6 липня, на черговому засіданні двадцять восьмої сесії восьмого скликання депутатами Новогалещинської селищної ради одноголосно було внесено зміни до ряду соціальних Програм. Зокрема, було внесено зміни та доповнення до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023 рік.

Відтепер мешканці громади зможуть звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за отриманням наступних видів одноразової грошової допомоги.

• Допомога військовослужбовцям після поранення: у разі часткової втрати працездатності без установлення інвалідності, у разі безперервного перебування на лікуванні в лікарняних закладах, в розмірі 10 000 грн.
  • Допомога військовослужбовцям, які мають захворювання, пов’язані з проходженням військової служби та визначені обмежено придатними/непридатними до військової служби, в розмірі 5 000 грн.
  • Допомога членам сімей військовослужбовців, які  загинули (померли), зникли безвісти під час виконання своїх обов’язків після початку повномасштабного вторгнення РФ з 24.02.2022 року, в розмірі 20 000 грн.
  • Допомога громадянам з онкологічними захворюваннями:
  • дорослим громадянам, які страждають від онкологічних  захворювань та проходять хіміотерапію та радіологічне лікування, в розмірі 10 000 грн;
  • дорослим громадянам, які страждають від онкологічних  захворювань та перебувають на обліку в лікаряонколога, в розмірі 3 000 грн;
  • дітям віком до 18 років, які страждають від онкологічних та  інших тяжких захворювань, в розмірі 10 000 грн.
  • Допомоги громадянам, які перенесли хірургічну операцію/оперативне втручання:
  • хірургічні операції при серцевосудинних захворюваннях, в розмірі 10 000 грн.
  • хірургічні операції з видалення новоутворень головного мозку, в розмірі 10 000 грн.
  • хірургічні операції з трансплантації або видалення життєвоважливих органів, в розмірі 10 000 грн.

З переліком необхідних документів та умовами отримання допомоги можна ознайомитися на офіційному сайті громади або проконсультуватися за номером телефону:

• 050 221 99 50 Тетяна Василівна
  • 098 951 69 02 Аліна Сергіївна