День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 22.06.2023 09:58

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця...

Сьогодні наша громада, як і вся Україна, вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона пройшла через кожну українську сім’ю, завдала страшних та непоправних втрат. Під час бойових дій, через окупаційний терор, голод в тилу та примусовий вивіз загинули близько 10 мільйонів осіб, дощенту були зруйновані понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто здобув перемогу в тій жахливій війні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Сьогодні триває 484-й день страшної та безпощадної війни, яку підступно розпочала росія проти України. Кращі сини і доньки українського народу знову, ціною власного життя, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Тож вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!