ЗВУЧИ, РІДНА МОВО!

Дата: 12.06.2023 13:47

Кожного року підсумком роботи сільських та селищних закладів культури є проведення звітних концертів. 10 червня в Новогалещинському селищному будинку культури пройшов звітний концерт художньої самодіяльності під гаслом «ЗВУЧИ, РІДНА МОВО!».

Півтори години задоволення глядачам подарували учасники художньої самодіяльності. Звітний концерт продемонстрував високу виконавську майстерність, кожен номер концерту був по своєму оригінальним і талановитим.

Виступи аматорських колективів і виконавців оцінювала оглядова рада у складі:

Директор Полтавського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи - Дмитро СОКОЛОВ;

Артистка Полтавського академічного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, солістка-вокалістка Полтавської обласної філармонії - Лідія КРЕТОВА;

Артист Полтавського академічного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя - Олександр КНЯЗЬ.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Підсумки оглядів-звітів, в яких приймуть участь 60 громад області буде оголошено 9 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Дякуємо керівникам, творчим колективам та окремим виконавцям за їх талант і творчі звершення, за збереження, розвиток і відтворення безцінних духовних надбань нашого Українського народу та бажаємо наснаги в роботі, нових здобутків і перемог! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!