ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ ЗІ СПРАВЖНІМИ МИТЦЯМИ

Дата: 22.05.2023 15:27

26 травня о 14:30 в приміщенні Новогалещинського будинку культури відбудеться справжня музична подія – концерт родини ШУТКІВ зі Львова.  Всі бажаючі мешканці громади матимуть унікальну можливість зустрітися з музикантами, які дають більше, ніж від них очікують.

Про очікувану музичну подію розповів голова обласного відділення національної Всеукраїнської музичної спілки народний  артист України - Герман ЮРЧЕНКО.

У концерті візьмуть участь сини Ольги та Остапа - знаної у світі музичної «родини ШУТКО»:

Назар ШУТКО, який у віртуозності вже не поступається батькові.

Роман ШУТКО – піаніст та композитор, якого називають «Лістом XXІ століття».

Остап ШУТКО – один із найвідоміших музикантів нашого часу, володар багатьох найвищих відзнак, нагород, стипендій (зокрема, від Президента України, Академії мистецтв України, королеви Іспанії, ЮНЕСКО, папи Бенедикта XVII, муніципалітету Мілана та ін.).

Їх концерт, крім насолоди для душі, стане на півтори години психологічною зброєю аби підтримати все добре й хороше для кожного з нас, для нашої країни заради наближення ПЕРЕМОГИ.

Отож, зустрічайте!