РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 22.05.2023 08:48

Травень – місяць, багатий на свята, це найпишніша та найпрекрасніша пора весни.

8 травня ми віддаємо шану усім ветерам Другої світової війни, які боролися з нацизмом і перемогли його.

12 травня ми дякуємо за непосильну та таку потрібну щоденну працю нашим медичним сестрам.

14 травня ми відзначаємо День матері. Низько вклоняємося перед жінками, які народили та виховали справжніх патріотів – синів та доньок,  тих боронив, тих хто сьогодні стоїть на варті і тих, хто віддав життя за неньку Україну.

18 травня  Новогалещинська родина  відзначала колоритне свято - Всесвітній день вишиванки.

19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря.

21 травня, починаючи з 2001 року, ми щороку святкували з вами День нашого рідного селища Нова Галещина. І цього року також мало б бути наше чергове свято. Якби не «АЛЕ». Але в країні триває війна. Щодня наші Захисники і Захисниці ціною власного життя виборюють наше спільне право бути вільними.

На сьогоднішній день близько 200 Героїв з нашої громади бездоганно виконують свій військовий обов'язок в різних куточках України. А наш з Вами обов’язок – всіляко їх підтримувати.

19 травня, в переддень ДНЯ ГЕРОЇВ, який українці відзначають 23 травня на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття, в нашій громаді відбувся благодійний ярмарок та концерт. Ми зібралися дружною родиною, щоб вклонитися та подякувати кожному Захиснику та Захисниці, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

Нині, як і сотні років поспіль, українці гинуть, виборюючи право бути вільними. Ми пам’ятаємо кожного, хто поліг, та продовжуємо їхню боротьбу, аби наша країна залишалась незалежною.

Тому благодійний захід був присвячений саме їм – нашим ГЕРОЯМ ЗАХИСНИКАМ. Кожен учасник заходу вніс свій посильний донат для наближення ПЕРЕМОГИ:  смаколиками, мистецтвом та талантом, грошима, а в результаті було зібрано понад 45 тисяч гривень. Всі кошти будуть використані на потреби наших захисників. Ми щиро дякуємо кожному учаснику заходу за участь та небайдужість.

СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!