Всесвітній день вишиванки

Дата: 18.05.2023 16:28

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність.

Участь у відзначенні Дня вишиванки — це вираження своєї національної та громадянської позиції, освіченості та духовної свідомості.
18 травня
Новогалещинська родина також  відзначила це колоритне свято. Наші талановиті діти та їхні наставники представили невеличку та змістовну святкову програму.

Приємно було спостерігати як учасники, переважна більшість з яких були у вишиванках, підспівували сучасні українські патріотичні мотиви.
Душевна та тепла атмосфера, яка панувала на заході, підтвердила, що Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності. Приємно, що з кожним роком збільшується кількість людей, які не тільки на свята, а і в повсякденному житті вбираються у вишиванки, демонструючи любов до своєї Батьківщини та повагу до національних традицій.