УВАГА! ЦНАП інформує!

Дата: 09.05.2023 09:38

До уваги жителів громади

У відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради можна отримати адміністративну послугу щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі Витягу з Державного земельного кадастру. Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК) – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру.

Для громадян та організацій витяг з Державного земельного кадастру необхідний при вчиненні будь-яких операцій (нотаріальних дій) із земельною ділянкою, а саме для спадкування, оформлення договорів дарування, договорів купівлі-продажу та договорів оренди. За отриманням необхідних послуг потрібно звернутись у Новогалещинську селищну раду.