Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю

Дата: 24.03.2023 13:48

Враховуючи соціальний статус сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю Кабінетом Міністрів України 20.01.2021 року прийнято постанову №30, якою внесено зміни до постанови «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю». Внесеними змінами встановлено, що з першого січня 2021 року заяви з необхідними документами для забезпечення дитини реабілітаційними послугами в реабілітаційних установах приймаються від громадян уповноваженими особами відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради.

Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю можуть надаватися реабілітаційними установами, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики. Однією з таких установ є Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, що знаходиться в м. Кременчук (район Крюків). У квітні 2021 року Новогалещинська селищна рада з однієї сторони, та Кременчуцька міська рада з іншої сторони, уклали договір щодо спільного утримання Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Отже, для забезпечення дітей, що зареєстровані та постійно проживають на території нашої громади реабілітаційними послугами необхідно батькам терміново повідомити у відділ соціального захисту про бажання скористатися послугою комплексної реабілітації до 10.04.2023 року. Батьки дітей разом із заявою мають подати такі документи :

• Паспорт одного з батьків;

• Номер облікової картки платника податків;

• Свідоцтво про народження дитини, або паспорт;

• Індивідуальна програма реабілітації;

• Виписка з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою МОЗ.

За інформацією звертатись за телефоном 0502219950 – Філіпюк Тетяна Василівна