Рішення 18 сесії восьмого скликання від 17.06.2022

Дата: 22.03.2023 08:09

Про обрання лічильної комісії №1

Про внесення змін до показників бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади на 2022 рік №2

Про внесення змін до Комплексної програми Новогалещинської селищної ради з питань підготовки громадян України до військової служби, комплектування ЗСУ та інших військових формувань, визначення ступеню придатності військовозобов'язаних на 2021-2025 роки №3

Про затвердження звіту про виконання бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року. №4

Про затвердження звіту про виконання бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.№ 4

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та орендної плати на 2023 рік

Про затвердження Положення про Порядок обліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Новогалещинської територіальної громади.

. Про визначення меж повноважень виконавчого комітету щодо управління майном комунальної власності Новогалещинської територіальної громади.

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2022 рік, затвердженої рішенням тринадцятої сесії Новогалещинської селищної ради

Про зміну юридичної адреси Служби у справах дітей виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради та затвердження Положення в новій редакції.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Новогалещинської селищної ради.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення ТОВ "Біланівський ГЗК"

Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам земель та землекористувачам на території Новогалещинської селищної ради