Заборона на самовільне випалювання рослинності або її залишків

Дата: 21.03.2023 10:31

Шановні мешканці громади!

Рятувальники наголошують, що в період воєнного стану в державі посилена відповідальність за самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків. Працівниками Кременчуцького РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками поліції проводяться рейдові відпрацювання населених пунктів Кременчуцького району, щодо виявлення осіб які порушують встановлені законодавством вимоги правил пожежної безпеки в Україні та здійснюють самовільне випалювання рослинності або її залишків. Рятувальники вкотре наголошують, що за порушення встановлених законодавством вимог правил пожежної безпеки на громадянина складається протокол за ст. 175 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу у розмірі від 1700-3400 грн, за самовільне випалювання рослинності або її залишків на громадянина складається протокол за ст. 77 частина 1 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу у розмірі від 3060-6120 грн.