З любов’ю до УКРАЇНИ

Дата: 17.03.2023 13:17

Вчора до нашої громади з черговою благодійною акцією завітали представники Української Християнської Церкви на чолі з Пастором Володимиром та друзі зі Сполучених Штатів Америки - Капелани Енді та Даг, які вперше відвідали Україну.

Цей візит іще раз підтвердив, що ми не одні у своїй біді. Все цивілізоване суспільство об’єдналося заради спільної мети – перемоги України над ворогом. Кожен свій новий день ми розпочинаємо з вірою в ЗСУ, надією на ПЕРЕМОГУ і любов'ю до УКРАЇНИ! Обов’язок тих, хто не на фронті, допомагати нашим ЗАХИСНИКІВ, молитися за ПЕРЕМОГУ наших ЗАХИСНИКІВ над супостатом, за припинення війни і повернення мирних часів.

Дружня та тепла атмосфера, яка панувала в залі, зігріла душі присутніх та  подарувала надію на якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ. Учасники зібрання спільною молитвою  звернулися до Бога, щосили бажаючи захистити країну, її відважних воїнів та мирних жителів від жорстокого агресора.

Увесь сенс нашого життя сьогодні у тому, щоб теплом своїх сердець боротися з холодом війни, берегти один одного, відродити у собі усе найкраще, що надихає до життя, молитися за усіх, хто захищає нас і вдень, і вночі.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям! Нехай Господь береже кожного з них.