Війна забирає найкращих

Дата: 08.03.2023 09:13

На війні загинув захисник України Артем П’янов. Герою було всього 26 років...

Старший солдат, патріот, відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок в боротьбі за Україну, її свободу і незалежність 1 березня 2023 року трагічно загинув поблизу н.п.Тоненьке Донецької області, внаслідок артилерійського обстрілу.

В такий надзвичайно важкий час, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя. Не знайти таких слів, які можуть зменшити тугу і смуток, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати такої молодої людини.

Війна забирає найкращих, справжніх патріотів. Вона забирає найдорожчих людей із родин, позбавляє рідних можливості обійняти, почути голос, сказати такі важливі слова... Та вона не може забрати їх душі, які тепер стоятимуть насторожі нашої незалежності у небесному війську. Дякуємо тобі, герою, за врятовані життя, за мужність та відданість.

Поховають ГЕРОЯ відбудеться в с. Піски.

Кортеж із тілом прибуде в с.Піски 9 березня об 11.45. Закликаємо мешканців громади гідно зустріти Захисника КОРИДОРОМ ШАНИ від зупинки в центрі села до цвинтаря, збір об 11.30.

Вшануймо разом пам’ять нашого ГЕРОЯ. Він загинув заради України й нашого мирного неба.

Світла пам'ять і вічна слава ГЕРОЮ!