Засідання виконавчого комітету від 28.02.2023 року

Дата: 01.03.2023 12:45

Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Новогалещинської селищної ради за 2022 рік.

Про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті Новогалещинської селищної ради за 2022 року.

Про роботу комунального підприємства КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради» за 2022 рік.

Про роботу КЗ «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Новогалещинської селищної ради.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти.

Про внесення змін до складу постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Новогалещинської селищної ради.

Про виявлення безхазяйного майна/відумерлої спадщини та затвердження акту виявлення та опису безхазяйного майна/відумерлої спадщини.

Щодо надання в оренду нерухомого майна.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень гр. Шрам О.Г..

Про надання дозволу Новогалещинській селищній раді на видалення зелених насаджень на земельній ділянці комунальної власності, яка знаходиться в оренді гр. Безуглої Т.Г...

Про розчистку узбіччя дороги на території Новогалещинської селищної ради.

Про виплату одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) або зниклих безвісти захисників (захисниць) України.

Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Новогалещинської ТГ

Про розгляд заяв громадян, які мають статус внутрішньо переміщених осіб про надання погодження на укладення Угоди про надання послуг тимчасового поселення в гуртожитку тимчасового проживання для ВПО без права приватизації.

Про внесення змін до показників бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади на 2023 рік

Про затвердження Положення про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю I чи II групи та особами, які потребують постійного догляду, Порядку встановлення факту здійснення постійного догляду та утворення робочої групи.