Війна забрала ще одне життя вірного СИНА українського народу!

Дата: 20.02.2023 11:54

Пекучий біль і гіркий смуток війни продовжує чорним крилом торкатися нашої громади. Війна забрала ще одне життя вірного СИНА українського народу!

16 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, біля н.п. Діброва Луганської області, віддав своє життя командир протитанкового відділення взводу вогневої підтримки старший солдат СУЛЕЙКІН ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 16.06.1980 р.н..

Досвідчений боєць, який пройшов пекло АТО, Герой, якому випало на долю пройти ще і справжнє пекло війни від першого її дня, мужньо та безстрашно захищаючи український народ та свою рідну землю, став до лав небесного війська

Юрій був люблячим сином, батьком, чоловіком… добрим, працьовитим, завжди готовим допомогти усім навколо. Таким він і залишиться в наших серцях та думках… Це величезна втрата для всіх нас…

Новогалещинська громада висловлює щирі співчуття мамі, братові, донечці, дружині, рідним та близьким загиблого СУЛЕЙКІНА ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА.

Вічна пам’ять тобі, наш ГЕРОЮ!

Глибока вдячність, співчуття і доземний уклін мамі!

Герої не вмирають.

Про день та час прощання з ГЕРОЄМ буде повідомлено додатково.