ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 09:01

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 34 роки тому відбулось виведення військ з Афганістану.

Слова подяки з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо вам, воїнам-«афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах.

Через горнило цієї війни пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок.

Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Вічна їм пам'ять!

Від усієї душі бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

• Виконували свій інтернаціональний обов’язок і наші земляки: ОЛІЙНИК ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, ЧЕТВЕРИК КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ, ЖИДЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ, КИРИЛОВ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, ПИРОГОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ, БОРДЮГ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ, ПЕДАЙ БОРИС ПЕТРОВИЧ, ШЕМЕТ ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ.

З повагою, Виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради.