Загинув наш земляк

Дата: 10.02.2023 13:35

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк СЕРНЮК МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ 07.09.1986 р.н..

26.06.2022 року він був призваний на військову службу по мобілізації Горішньоплавнівським ОМТЦК та СП Полтавської області. 6 лютого 2023 року старший солдат СЕРНЮК МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ, такелажник евакуаційної роти ремонтно–відновлювального батальйону загинув від отримання поранень несумісних з життям в результаті здійснення противником штурмових дій позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар. Загинув героєм за нас із вами, щоб ми тут почували себе у безпеці. Максим, як і багато інших побратимів, мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє, але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє життя за незалежність та свободу нашої держави. Новогалещинська громада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу смерті свого земляка та героя.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини — велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї та разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Поховання  полеглого військового відбудеться  13 лютого (понеділок) в с. Гайове.

Живий коридор шани о10:45 від зупинки до батьківської садиби.

Прощання  з 11:00 до 12:00  (батьківська садиба).

Поховання о 12:00.