Засідання виконавчого комітету від 31.01.2023

Дата: 03.02.2023 09:37

Протокол

Про схвалення проекту звіту про виконання бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади за 2022 рік.

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за 2022 рік.

Про стан роботи із зверненнями громадян по Новогалещинській селищній раді за підсумками 2022 року.

Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Новогалещинської селищної ради.

Про виявлення відумерлої спадщини та затвердження акту виявлення та опису відумерлої спадщини.

Про виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям після поранення під час бойових дій після початку повномасштабного вторгнення РФ з 24.02.2022 року.

. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Про визначення переліку об’єктів, на яких засуджені (порушники) відбуватимуть покарання (адміністративне стягнення) у вигляді громадських робіт та види цих робіт.

Про визначення переліку об’єктів, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та види цих робіт на 2023 рік.

Про затвердження плану заходів із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2023-2025 роки.

Про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за 2022 рік.

Про затвердження плану роботи служби у справах дітей виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради на 2023 рік.

Про перейменування та приведення у відповідність назви вулиці.