Попри війну життя продовжується. В Україні «народжуються» нові сім’ї.

Дата: 14.12.2022 12:24

Війна внесла багато неочікуваних змін у мирне життя українців, руйнуючи їхні плани та мрії. Втім у потоці щоденних новин із передової є чимало зворушливих і добрих історій. 14 грудня радісна подія відбулася в нашій громаді - народилася нова, міцна сім’я. На весільний рушник щастя стали наш ЗАХИСНИК Валерій та його обраниця Олена. Цей день став для них найщасливішим, адже молодята поєднали свої серця та долі та іще раз довели, що війна і відстань не завада бажанню бути разом.

Валерій захищає Україну від російської навали з першого дня війни.

Прибувши на 10 днів у відпустку із зони виконання бойових завдань, Валерій з Оленою прийняли спільне рішення, в присутності донечок, батьків та друзів  дати обітницю любові і створити нову сім'ю.

Церемонія одруження відбулася у місцевому будинку культури, вона  була особливою, хоч і відбувалася в умовах воєнного стану. Розділити радість події зібралися найближчі люди  та представники місцевої влади.

Фото без описуФото без опису

Селищний голова Світлана САМСОНОВА від імені всієї громади привітала подружню пару весільним короваєм та побажала мирного неба і незгасного кохання.

Фото без описуФото без опису

Тепер Валерій і Олена, попри відстань, об’єднані не лише коханням і шлюбом, а й мають спільну мету - якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ України.

Нехай Господь благословить ВАС на довге та щасливе сімейне життя. Нехай усі Ваші спільні мрії здійснюються! Валерія та всіх наших ЗАХИСНИКІВ чекаємо додому із Перемогою. Слава Україні! Героям Слава!