З Днем сухопутних військ ЗСУ

Дата: 12.12.2022 13:02

Щороку 12 грудня в Україні відзначають День Сухопутних військ ЗСУ. Свято присвячене всім військовослужбовцям, які входять в механізовані, танкові, ракетні війська, військову авіацію, артилерію, десантні та інші війська, які вносять величезний внесок у боротьбу за незалежність України.

В усі часи сухопутні війська були і залишаються особливою гордістю багатьох поколінь захисників України. Половина бойового складу Збройних Сил України — це Сухопутні війська.

Під час війни, у надзвичайно важких умовах бойової обстановки, всі солдати Сухопутних військ ризикуючи своїми життями, крок за кроком, постріл за пострілом, залп за залпом наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Своєю мужністю та героїзмом воїни-піхотинці завоювали всенародну шану та повагу, вписали яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис військової слави Українського народу.

Саме завдяки їх зусиллям мир і спокій нашого народу, територіальна цілісність і суверенітет України зажди будуть надійно захищені.