?УВАГА! Одноразова грошова допомога!!!!

Дата: 29.09.2022 09:27

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!!!

4 та 5 жовтня (вівторок, середа) з 8:00 до 16:00 в приміщенні Новогалещинського селищного будинку культури буде проводитися прийом ВПО фахівцями БФ «Право на захист» щодо  оформлення одноразової грошової допомоги.

?УВАГА! Одноразова грошова допомога!!!!

?   Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій. Розмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3-х місяців. Програма реалізується в таких містах та областях відповідно: Львів, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Кременчук, Запоріжжя, Дніпро, Житомир, Київська область, Харківська область. Готуються до відкриття також офіси в Одеській, Сумській та Чернігівській області.

Хто може звернутися по допомогу від УВКБ ООН?